050 355 52 03
044 461 97 97

Запрошуємо на On-Line канал від Dr. Nona ТЕЛЕДОМ

Запрошуємо на On-Line канал від Dr. Nona ТЕЛЕДОМ

Почав мовлення новий цілодобовий канал для всієї родини російською мовою «Теледім».«Теледім» тепер доступний в режимі Он-лайн в Інтернеті!

«Це важливий крок вперед у поступальному розвитку унікального 24-годинного міжнародного телеканалу. З сьогоднішнього дня «Теледім» можна подивитися практично в будь-якій точці земної кулі, він доступний для всіх », - сказав Михайло Шнеєрсон, президент компанії "Dr. Nona International Ltd", співвласник телеканалу «Теледім».

Уже перші години роботи офіційного сайту телеканалу показали результати, що стали несподіваними як для редакції, так і для власників «Теледому» - нас дивляться мільйони!

Концепція телеканалу - формування позитивного мислення та прагнення до розвитку в будь-якому віці, щоденне відчуття радості і гармонії життя.

Для того щоб життя телеглядачів була гарним, приємним і нескінченно цікавим, дружній великий колектив телеканалу «Теледім» більше року працював над цікавими програмами телеканалу, в число яких входять і найкорисніші програми про здоров'я та людських сімейних відносинах, які веде Доктор Нонна - творець світового бренду «Dr. Nona», вчений, доктор, академік Російської Академії природничих наук, академік Нью-Йоркської Академії Технологічних і Громадських Наук. Автор понад 60 наукових робіт, представлених на міжнародних симпозіумах і «Жінка - 2000 року» в Ізраїлі.

Доктор Нонна ділиться своїм життєвим досвідом і допомагає героям у програмах «Філософія здоров'я» та «Анатомія розлучення» в ефірі телеканалу «Теледім».

У програмі «Філософія здоров'я» учений - доктор Нонна, разом з ведучим Андрієм Зайцевим, діляться з глядачами останніми відкриттями сучасної медицини і обговорюють кожен з аспектів здорового способу життя.

Секрети збалансованого харчування, рекомендації щодо правильного застосування лікарських засобів, комплекси простих і ефективних фізичних вправ - наші глядачі дізнаються все необхідне для того, щоб залишатися у відмінній формі і добре себе почувати.

Про те, чому помирає кохання? Яка причина краху спільних планів, надій, взаємної довіри, всього самого кращого, ніж володіють подружжя на початку сімейного життя? Як винести корисні уроки з гіркого досвіду і почати нове життя після розставання з близькою людиною? Провідна Доктор Нонна розповість в ток-шоу «Анатомія розлучення». Гостями ток-шоу стають люди, яким довелося пережити одне з найтяжчих життєвих випробувань - шлюборозлучний процес. Разом з ведучою вони розглядають різні причини сімейних конфліктів, розбираються в своїх почуттях і вчаться конструктивно справлятися з будь-якими проблемами. А головне, на своєму прикладі показують глядачам, як залишити всі образи і печалі в минулому.

Корисні і цікаві програми ведучої телеканалу «теледів» Доктора Нони зможе побачити кожен охочий, оскільки технічні можливості телеканалу безмежні.

Основна особливість каналу «теледів» - це мультиформатность. Тому телеканал буде доступний глядачам як кабельного телебачення в форматі SD, так і власникам цифрових приставок і користувачам інтернету на сайті http://teledom.tv/ – в форматі Full HD.

«Теледім» - затишне і комфортне місце для всієї родини!

Давайте дружити будинками!

Гостьова книга
Гостьова книга
Нонагороскоп
НонаГороскоп