050 355 52 03
044 461 97 97

Новий препарат. Гало гель "Faya" обмежена партія

Новий препарат. Гало гель "Faya" обмежена партія

Гель для душу містить м'які ніжні інгредієнти, що очищають, і частинки грязі Мертвого моря. Швидке проникнення активних інгредієнтів грязі Мертвого моря в шкіру забезпечує її живлення, запобігає витіканню вологи та покращує зовнішній вигляд. Очищає та заспокоює шкіру, надає освіжаючий аромат. Частинки грязі абсорбують жирові виділення, живлячи шкіру необхідними мінеральними речовинами.

Сіль Мертвого моря
Сіль Мертвого моря містить 21 мінерал, включаючи магній, кальцій, сірку, бромід, йод, натрій, цинк та калій. Ці необхідні мінерали природно містяться в нашому організмі, але їх необхідно поповнювати, оскільки вони втрачаються протягом дня. Відомо, що ці мінерали лікують, детоксують та очищають наш організм.

Грязь Мертвого моря
Мінерали в грязі Мертвого моря змішані в ній настільки акуратно, що грязь насправді містить мінерали, які дуже малі і дійсно можуть проникнути в пори шкіри, живлячи її. Мінерали в грязі сприяють покращенню кровообігу, сприяючи природному, молодому сяйві.

Галокомплекс
Похідні архебактерії - єдині найдавніші форми життя, здатні існувати в екстремальних умовах Мертвого моря. Унікальна структура архебактерії має надзвичайну життєву силу і є потужним джерелом білків, амінокислот та антиоксидантів.

Духи Фая
Спокусливий та чарівний аромат для яскравої та романтичної молодої жінки.

Ось такі чудові властивості у ексклюзивного Гало гелю Фая!

08.08.2023 р.
Гостьова книга
Гостьова книга
Нонагороскоп
НонаГороскоп