050 355 52 03
044 461 97 97
/ Заходи / Турецька Ялта 2009

Турецька Ялта 2009

Учасники Турецької Ялти 2009, поділившись своїми враженнями, дали відповідь на 2 питання:

1. Що Вам сподобалося більше за все?

2. Як змінилися Ваші плани після заходу?

Турецька Ялта 2009 Враження Серякової Валентини
Серякова Валентина

Я їхала на Ялтинський університет успіху за 3 причинами:

  1. Отримати нові знання
  2. Просто поспілкуватися. Неформальне навчання – це і є те навчання, яке я вважаю найважливішим для тих, хто хоче стати по-справжньому великим лідером.
  3. Відпочити і набратися сил для майбутніх Великих вчинків.

 

Виступала на цій школі зі своїми людьми. Складала іспит на лідерство.

Якумога більшу кількість своїх дистриб'юторів вивезти на наступну Турецьку Ялту.


Приїхала на цей захід з командою в 9 осіб. А хто має команду, той має успіх. Серце і душа боліла за тих, кого не було поруч.

Вивчити досконало маркетинг план, адже саме там сказано, де лежать гроші. Використовувати статус, як грошовий механізм. Бути на всіх школах.

Турецька Ялта 2009 Враження Майбороди Емми
Майборода Емма

Турецька Ялта 2009 Враження Трушиної Ірини
Трушина Ірина

Не пропустила жодної Турецької Ялти.

Вразило те, що жили в бунгало, а не в спільному корпусі. Це було моєю давньою мрією.

Мої цілі – це збільшення команди, а також допомогти якумога більшій кількості людей стати багатими й здоровими.


Більше за все мене в цій подорожі вразило те, як нас зустрічали в готелі: запальна музика, танці східних чоловіків, прохолоджувальні напої в яскравій гаме тропіків… вони ніби розуміли, що у них немає другого шансу на перше враження! Ну і, звичайно ж, розкішні вілли, на яких ми жили, і лагідне Середземне море, і спів мули, який протвережував о 5 ранку, і пишність природи східного узбережжя, і СПА-салон, і прихід при покупці хутра усвідомлення, що «Схід – справа тонка!»? А спілкування з нонівцями зі всього світу дало впевненість в тому, що «нас багато, ми працюємо, і перемога за нами!»

В планах на майбутнє – приїхати на «Турецьку Ялту 2010» командою в кількості 10 осіб! Тому що пропускати такі феєричні події в житті компанії – великий гріх, особливо для тих людей, хто претендує на лідерство!

Турецька Ялта 2009 Враження Мельничук Алли
Мельничук Алла

Турецька Ялта 2009 Враження Коняєвої Аліни
Коняєва Аліна

Завдяки школі усвідомила унікальність мережевої індустрії, навчилася грамотному плануванню і розподілу фінансів, відчула силу командного духу і зрозуміла, що криза – це інструмент, щоб нас змінити.

Я буду допомагати людям бути здоровими, красивими і тими, що процвітають. На Турецьку Ялту 2010 я везу команду в кількості 10 осіб. До того ж, це директора з різних регіонів.


Академія Успіху в Туреччині – це «Академія життя», яка дала знання для побудови структури і свого бізнесу.

Кожний виступ Лідерів давав нам зрозуміти, що кризи в нашій компанії немає. Що під час кризи люди загартовуються, стають сильними і ще більш згуртованими. Будь-яка криза – це випробування для того, щоб ми розвивалися і рухалися вперед.

Була відмічена фанатична відданість Лідерів компанії. Їх ідеї, методики, інструменти працюють, і вони про це розказали і довели результатами своєї роботи.

Багато уваги було приділено, побудові бізнесу через інтернет і замість номерів телефонів для контактів збирати вже також потрібно електронні адреси. Це одна з нових методик роботи, про яку раніше не говорили.

Застосувати всі методики, що почули, в роботі. Працювати в системі. Включитися у виконання довгострокових заохочувальних програм від компанії. Будувати структуру і на майбутній рік, на Турецьку Ялту 2010, приїхати з командою.

Турецька Ялта 2009 Враження Бондар Тетяни
Бондар Тетяна

Турецька Ялта 2009 Враження Торгонської Альони
Торгонська Альона

Це моя друга Турецька Ялта, але цього року я була зі своїми рідними сестрами – партнерами по бізнесу. Для мене Туреччина 2009 – це шикарний відпочинок та усвідомлення того, що кращі лідери світової Нони – з України!

Наступного року на міжнародну академію успіху планую приїхати з командою мінімум 3 партнери, максимум – 10. До праці! Бо гарно відпочили – тепер плідно попрацюємо!


Взагаліто - це моя перша поїздка за кордон. Дуже сподобалося стояти на сцені з дружньою командою і такими лідерами. Я нарешті відважилася вийти на соцопитування і виконати «Закон 90 днів». А наступного року поїхати в Турецьку Ялту 2010 зі своєю командою, а не одна.

Турецька Ялта 2009 Враження Сіренко Оксани
Сіренко Оксана

Турецька Ялта 2009 Враження Ареф"євої Валентини
Ареф'єва Валентина

Вразив командний дух, настрій всіх учасників Академії успіху і історії окремих лідерів, від яких отримала заряд позитивних емоцій.

Прийняла рішення працювати через інтернет і виконувати всі промоушени, які оголошує нам компанія та спонсор.


Сподобалося все: де жили, рівень шкіл, велика кількість близьких за духом людей. Коли згадую про Турецьку Ялту 2009, то очі «палають» і відчуваю внутрішній підйом емоцій. Зі мною такого раніше не було...

Хочу бачити поруч з собою команду однодумців, у якої також, як і у мене будуть «палати» очі і разом з ними ми будемо їздити на всі подібні виїздні заходи.

Турецька Ялта 2009 Враження Мельниченко Валентини
Мельниченко Валентина

Турецька Ялта 2009 Враження Ляпорової Валентини
Ляпорова Валентина

Заради бізнесу пішла зі служби безпеки, де працювала фінансистом.

Сподобалося те, що відбулося усвідомлення багатьох речей, які раніше не розуміла. І зросла повага до себе.

Вже почала вивчати англійську мову, а до наступної Турецькой Ялти взяла на себе зобов'язання поїхати в статусі Майстер-директора.

> Короткотермінові заохоченя
> Довгострокові заохочення
> Освітні заходи
Відеоархів для партнерів
Відеоархів для партнерів
Історії лідерів компанії
Історії лідерів компанії
Статті з MLM
Статті з MLM