050 355 52 03
044 461 97 97
/ Заходи / Турецька Ялта 2008

Турецька Ялта 2008

Більше за все на світі я люблю навчатися і мандрувати. Навчання - це наше призначення на землі. Якщо ми не розвиваємося, ми не зростаємо.

Турецька Ялта 2008Я шалено люблю мандрувати. Моє бажання - побувати на всіх теплих морях в світі. Мені повезло, тому що саме в компанії Dr.Nona є можливість поєднувати і те і інше.

 

Турецька Ялта 2008В компанії існують певні традиції. Ось вже сімь років лідери зустрічаються на міжнародній школі для навчання, обміну досвідом, тусовок, розваг і відпочинку.

 

Турецька Ялта 2008Пять років Академія успіху проходила в Ялті, в оксамитовий сезон, в затишному пансіонаті Прибережний. Я прийшла в компанію в 2003 році і для мене, яка відпочивала тільки в наметах з чоловіком і трьома дітьми за 100 доларів, Ялта здалася раєм на землі. На сьогоднішній день семінари проходять в Туреччині в комфортабельних готелях. Звідси назва Турецька Ялта. Потім це буде Тайська Ялта, Кіприотська Ялта, Барбадоська Ялта, Карибськая Ялта тощо. Звичайно, не багатьох зараз здивуєш відпочинком в Туреччині, якість мого життя за час мого співробітництва з компанією Dr.Nona настільки змінилася, що три-чотири рази на рік я відпочиваю, подорожую за кордон, зупиняючись в комфортабельних готелях. Але відпочинок з лідерами - це особливий і неповторний час.

 

Турецька Ялта 2008В цьому році 430 людей з різних країн світу приїхали в Аланію, в фешенебельний п'ятизірковий готель Лонг Біч, загальною площею 75000 кв.м., з чудовими номерами, розкішними басейнами, конференц залами і шикарним SPA-салоном. Зустріч друзів, незабутній досвід, збудована система навчання, чудово організовані семінари, змінюють життя багатьох людей, допомагають покращити якість свого життя, ставати професіоналами і розвивати бізнес в різних країнах світу.

 

Турецька Ялта 2008ХТО НЕ БУВ, ТОЙ БУДЕ, ХТО БУВ, ТОЙ НЕ ЗАБУДЕ. Якщо Ви маєте сумніви в своїх силах, повірте в диво, як це зробила я. Чим більше вірити в дива, тим частіше вони зустрічаються.

Трушина Ірина.

Структурний керівник. м.Київ

> Короткотермінові заохоченя
> Довгострокові заохочення
> Освітні заходи
Відеоархів для партнерів
Відеоархів для партнерів
Історії лідерів компанії
Історії лідерів компанії
Статті з MLM
Статті з MLM