050 355 52 03
044 461 97 97
/ Заходи / Школа Гершанова

Школа Гершанова

Для співробітників компанії Доктор Нона знаменною подією став приїд в Україну діамантового директора компанії, Володимира Савелійовича Гершанова. Заходи відбувалися в трьох містах: Харкові, Запоріжжі і Києві.

Зала Будинку художника в Києві була заповнена людьми, які прагнуть йти вперед, до досягнення цілі, які виховують в собі якості лідера. Це люди, які приділяють 90% свого часу побудові мережі, навчанню і вихованню лідерів подібних до себе. Для того, щоб досягнути успіху, необхідно зрозуміти, що наш бізнес - це статистика великих чисел. Секретами свого успіху і поділився з нами Володимир Савелійович Гершанов. На школі відбулося усвідомлення необхідності розділяти людей на споживачів, підприємців та бізнесменів. Якщо чітко класифікувати людей в структурах, то легше буде працювати. Ми вчилися цінувати всіх людей своєї організації, але основний час приділяти бізнесменам - тим, хто більше проводить зустрічей.

Після школи ми задали питання менеджерам і директорам: "Чим корисна для Вас школа Гершанова?" Ось яку відповідь вони дали:
- Ця школа допомогла мені зібрати докупи окремі привабливі для мене аспекти бізнесу в єдину систему, яка стала для мене ясною і зрозумілою, і яка надихнула мене до дій. (статусний директор Зарицька Олена)
- Я усвідомила, що наш бізнес статистичний. Статистика працює незалежно від того, хто ми є і те, що лідери компанії, як і рядові співробітники, на холодному ринку отримують 80 ні зі 100 контактів. Хочу побажати собі і всім командам включитися в процес і виконати свої службові обов'язки, відпрацьовуючи статистику. (чековий директор Мельничук Алла)
- Школа супер! Все вже прораховано до нас, найголовніше, повторити те, що роблять лідери, а також перебороти лінощі, страхи і невпевненість в собі. (директор Ареф'єва Валентина)
- Ми відчували, що ця школа була особисто для нас. Це полиці, які заповнилися і ми чітко зрозуміли, як працює цей бізнес. Тепер ми з легкістю можемо пояснити своїм людям навіщо їм цей бізнес, що він їм дасть і скільки потрібно на це часу. (менеджери Максим і Марія Шиян)
- Дуже задоволена школою! Зрозуміла, що є математична формула успіху. Дуже вдячна, що є такі вчителі, які нас успіху навчають. (менеджер Сіренко Оксана)
- Усвідомила, що потрібно виходити на соцопитування і відпрацьовувати статистику. Зрозуміла, як правильно класифікувати потенційних дистриб'юторів, задружуватися з незнайомою людиною, дізнатися його потреби і правильно зробити презентацію. Завдяки цій школі я отримала готовий рецепт до успіху. (менджер Заіменко Марина)

Школа Гершанова
Школа Гершанова
Школа Гершанова
Школа Гершанова
Школа Гершанова
Школа Гершанова
 
Школа Гершанова
Школа Гершанова
Школа Гершанова
Школа Гершанова
Школа Гершанова
Школа Гершанова
 
Школа Гершанова
Школа Гершанова
Школа Гершанова
Школа Гершанова
 
> Короткотермінові заохоченя
> Довгострокові заохочення
> Освітні заходи
Відеоархів для партнерів
Відеоархів для партнерів
Історії лідерів компанії
Історії лідерів компанії
Статті з MLM
Статті з MLM