050 355 52 03
044 461 97 97
/ Заходи / Ейлат 2017

Ейлат 2017

Цього разу звіт про захід буде подано у вигляді інтерв'ю з деякими з учасників, яким ми поставили три запитання і пропонуємо ознайомитися з їх відповідями.

Питання були такі:

  1. Як вдалося виконати промоушен? Які особистісні характеристики допомогли?
  2. Чим запам'яталася ця поїздка?
  3. І традиційно, які побажання тим, хто прагне потрапити в Ейлат?

Ну а нижче читайте відповіді на їхні запитання і дивіться короткий відеозвіт.

Шишкина Наталія (Казахстан)

Шишкина Наталія (Казахстан)

1. Справа в тому, що коли Ти собі за мету ставиш, конкретно в минулому році, коли була ця програма за півроку 24 тисячі балів. Я собі поставила цю задачу. Тим більше, що Автомобільний бонус роблю і одне на інше накладається. Виходить все само собою! Я якось прочитала у Зеланда, що варто тільки захотіти щось і щось робіть в цьому напрямку, а як це буде виходити вже не Ваша задача. Ця фраза просто врізалася в мій мозок і тому я точно знаю, що Всесвіт конкретно допомагає, якщо у Тебе є бажання дуже сильне і пекуче щось зробити. Тому, я думаю, що тут ось це спрацьовує! І клієнти самі дзвонять і все якось само-собою виходить!

Які особистісні характеристики? Я вважаю, що це в першу чергу відповідальність Твоя. Що Ти робиш, для чого Ти робиш, навіщо Ти робиш? І якщо відповідально підходити до будь-якої справи, тоді все виходить!

2. Мені дуже запам'яталася і сподобалася в цей раз Гавайська вечірка. Це щось нове і незвичайне! І коли ми їхали в автобусі, гіди сказали, ми влаштовуємо величезні свята на узбережжі, навіть на тисячу, на півтори тисячі чоловік, і весь обслуговуючий персонал, все бармени такого драйву, як вони отримали від нашої вечірки, не було! Ви якісь незвичайні люди! Вони самі всі там танцювали разом з нами. Нонівці - це незвичайні люди!

3. Рухатися в одному напрямку, не розпорошуватися, як багато людей, які говорять, що трава в чужому городі завжди здається соковитіше. Щоб цього не було, щоб Ви розуміли, що трава соковитіше тільки в Вашому городі! І коли Ви рухаєтеся в одному напрямку і вірні одній справі, одній компанії, однозначно все виходить!

Мазуренко Людмила (Україна, Київ)

Мазуренко Людмила (Україна, Київ)

1. Нехай мій відгук про поїздку в Ейлат допоможе стати успішніше, щасливіше і сміливіше багатьом колегам з компанії "Доктор Нона". Звуть мене Людмила Мазуренко, мені 49 років і я ось уже 5-й рік в "Dr Nona". Поїздка в Ізраїль цього року була третьою на моєму рахунку. Як мені вдалося виконати промоушен? Просто треба дуже любити свою справу, людей і сміливо ставити цілі. Потім робити правильні дії (адже ми в МЛМ), і все це мені дуже допомагає. А ще підтримка наставників, особиста творчість, саморозвиток і навчання.

2. У кожній поїздці є своя родзинка, і на цей раз дуже яскравою була гавайська вечірка. Але особливо вона мені запам'яталася тим, наскільки близько і поруч з усіма були наші "батьки". Турбота, підтримка, увага була на кожному кроці. Я ніколи так близько, багато і вільно не спілкувалася з самої Доктор Ноною! І навіть були танці у спільному колі! Для мене наше керівництво приклад у всьому, і я для себе ще раз це зазначила. "Компанія з людським обличчям", - це правда.

3. Я б хотіла побажати всім, хто прагне потрапити в Ейлат, сісти зі своїм наставником, розпланувати покрокові дії і пам'ятати, що НЕМАЄ НІЧОГО неможливого! Я це точно знаю, тому що в перший раз поїхала, не пропрацювавши і 1 року в компанії. А собі хочу побажати поїхати в наступному році не однієї, а зі своєю командою, мінімум з 2-3 чоловік! Дорогу здолає той, хто йде, і щоб дійти до мети потрібно тільки одне: ЙТИ!

> Короткотермінові заохоченя
> Довгострокові заохочення
> Освітні заходи
Відеоархів для партнерів
Відеоархів для партнерів
Історії лідерів компанії
Історії лідерів компанії
Статті з MLM
Статті з MLM