050 355 52 03
044 461 97 97
/ Заходи / Ейлат 2010

Ейлат 2010

Найсвіжіший репортаж з найгарячішої точки світу - з Ізраїлю, з XV-го Міжнародного зльоту найкращих дистриб'юторів компанії "Dr.Nona", який проходив з 29 червня по 6 липня 2010 року. І проведу його я, Серякова Валентина, золотий директор, яка вдесяте побувала в Ізраїлі.

З усіх куточків світу з'їхалися до Ізраїлю переможці конкурсу за 2 номінаціями:

1. Найактивніший дистриб'ютор компанії "Dr.Nona" (55 тисяч балів групового обсягу зі стисненням за рік).

2. Найкращий структурний керівник компанії (для Майстер-директорів – 6 разів підтвердити свій статус та 22 тис. групового обсягу; для Срібних директорів і вище – 10 разів підтвердити свій статус та 18 тис. групового обсягу).

Прилетівши в Тель-Авів ми одразу ж потрапили в розгорнуті обійми верхнього спонсора, президент-директора компанії "Dr.Nona" - Пляц Ігоря Володимировича, який о 3 годині ночі зустрічав нас у холі готелю "Дан Панорама" на березі Середземного моря.

А вранці, двері центрального офісу компанії гостинно відчинилися перед українською делегацією і ми потрапили в обійми президента компанії, Михайла Шнеерсона, іменинника. і кожен мав нагоду особисто привітати його З Днем народження, 69-річчям. Вишукані напої, смачні частування, екзотичні фрукти та горішки – все було на святковому фуршеті в офісі. І загальне фото чоловіків із президентом - на згадку. Тільки в офісі ми змогли придбати нову ексклюзивну продукцію: гель для душу «Шоколадний», «Sweet-Dakseen», новий чай «Екзотик», губну помаду 4-х кольорів, новий дезодорант Мертвого моря і т.д.

А ввечері на нас чекав банкет з нагоди дня народження Президента, Михайла Шнеерсона, в залі «Ган-а-Врадим» в  Рішон ле Ціоні, де представники кожної країни мали можливість піднести подарунки, і де на нас чекала запальна концертна програма та всілякі частування, як і належить на банкеті.

Неможливо уявити собі поїздку до Ізраїлю без відвідування стародавнього Єрусалима, Назарета, Віфлеєма. Також, ми поринули у води річки «Іордан».

Стародавні мудреці кажуть: тіло очищається водою, розум – знаннями, а душа – сльозами. Багато хто очистив свою душу біля Стіни Плачу, у Храмі Гробу Господнього та у найдавнішій церкві у Віфлеємі. А всі куплені сувеніри ми освятили у храмі Гробу Господнього. 

А ввечері в готелі в Тель-Авіві ми святкували Шабат – незабутня святкова вечеря.
І ось настав День П'ятий, субота, 3 липня. Він знаменний тим, що ми за 3 дні купаємося в трьох морях. Рано вранці – Середземне, вдень – Мертве море, а ввечері – мертве море. Червоне. Всі ми чекали з нетерпінням розселення в новому для нас готелі «Принцеса», який побудований у скелі на самому кордоні з Єгиптом. Вона нас приголомшила своєю граціозністю, красою, весь інтер'єр у сучасному стилі. Вранці – кава у скелі, увечері – розкішний зал для вечері.

І незабутня прогулянка на кораблі Червоним морем, з шашликами і з джакузі. У цій прогулянці було з нами керівництво компанії.

І в останній день ми змогли відпочити в Райському куточку Ейлата до самого вечора.

Вдень на нас чекав Майстер-клас доктора Нонни, де ми дізналися багато нової та корисної інформації про БАДи та про обов'язковий набір продукції «Dr.Nona».

Для жінок – Оксін, Равсін, Гонсін. Для чоловіків –ndash; Оксін, Равсін, Даксін. Для дітей –ndash; Квартет Солей, Даксин, Оксин. Вона вчила нас працювати з трьома продуктами.

А ввечері – прощальна вечеря! Розставання з райським Ейлатом, з друзями з різних країн та напутні побажання від Доктора Нонни та Михайла Шнеерсона. 

Ми відвозили у свої країни, міста, офіси своє кохання, радість, море незабутніх вражень і давали собі слово привезти з собою команду на наступний Ейлат.

До зустрічі в Ейлаті 2011! 

Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
 
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
 
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
 
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
Ейлат 2010
 
> Короткотермінові заохоченя
> Довгострокові заохочення
> Освітні заходи
Відеоархів для партнерів
Відеоархів для партнерів
Історії лідерів компанії
Історії лідерів компанії
Статті з MLM
Статті з MLM