050 355 52 03
044 461 97 97

Комп'ютерна діагностика

Комп

Унікальна комп'ютерна діагностика дозволяє проводити дослідження на рівні органів, тканин та навіть окремих клітин. Це гарантує не тільки виявлення вже розвившихся захворювань, але дозволяє вловити найранніші проявлення переходу від здоров'я до хвороби.

Коливальна інформація знімається з поверхні шкіри за допомогою "електродів". Часто застосовуються схожі на палець точкові електроди, за допомогою яких знімається інформація з певних частин тіла, хворобливих зон та акупунктурних точок.

Таким чином, багато небезпечних, в тому числі онкологічні захворювання вдається виявити ще на стадії так званої "передхвороби", що дозволяє своєчасно запропонувати необхідні попереджувальні заходи.

Дослідження триває від півгодини до години, в залежності від виявленних патологій. Ви спостерігаєте, за бажанням, на екрані весь процес діагностики, після чого отримуєте розгорнутий діагноз та роздруківку результатів.

Відповідно до індивідуальної програми, виданої комп'ютером, відбувається підбір препаратів за допомогою резонансної камери.

Дане тестування безпечне, так як не пов'язане з радіацією та іншим шкідливим впливом на організм.

Застосування даного дослідження має вагому перевагу в порівнянні з традиційними методами медицинської діагностики, таких як УЗД, рентгенівська комп'ютерна томографія.

Комп'ютерне тестування дозволяє:

  • виявити захворювання на початковій стадії;
  • визначити точний діагноз на клітинному рівні;
  • знайти істинні причини захворювання;
  • зберігти час, нерви, гроші та уникнути часом неприємних та небезпечних інших досліджень.

Цифрова назодова діагностика, яка об'єднує методики:

Вегетативний резонансний тест

Діагностичний метод, який реєструє зміни показників електропровідності точок виміру при внесенні в контур виміру тест-препарату, який маркує наявність або відсутність у пацієнтів тих або инших порушень в різних органах та системах.

Метод Р. Фолля

Діагностичний метод, який грунтується на кореляції між змінами електропровідних властивостей точок виміру по Р. Фоллю та функціональним станом відповідних їм органів та систем організму.

Метод Накатані

В основі методу Накатані лежить поняття, що в тілі людини циркулюють мікротоки. Циркуляція відбувається не довільно, а за передвизначеним «маршрутам», які називаються меридіанами. Ці меридіани проходять через точки акупунктури. Накатані зумів обгрунтувати взаємозв'язок між станом внутрішніх органів та станом шкіри в точках акупунктури та довести, що точки акупунктури в точності лежать на даних меридіанах. За зйомом електричних характеристик з меридіанів можна робити висновки про циркуляцію енергії за меридіанами, та, як наслідок, про стан органів, що відносяться до цих меридіанів та їх систем. Першопочатково, характеристики знімалися за всіма точками меридіану, але в подальшому з'ясувалося, що у кожного меридіану (їх 12) є одна точка (репрезентативна) проводимість в якій може повністю характеризувати стан меридіану. В подальшому, зйом характеристик відбувався тільки в цій точці. Ці точки розташовані в області промінезап'ясного суставу та в області стопи.

Для проходження діагностики необхідно попередньо погодити час (велика завантаженість). Це ви зможете зробити через консультантів компанії або наш сайт.


Компьютерная диагностика


Гостьова книга
Гостьова книга
Нонагороскоп
НонаГороскоп