050 355 52 03
044 461 97 97

Визнання Доктора Нони Кухіної

Визнання Доктора Нони Кухіної
Нью-Йоркська Академія Наук

Нью-Йоркська Академія Наук засвідчила, що Доктор Нонна Кухіна є дійсним членом цієї Академії.

Федеральна державна установа «Федеральний науково-клінічний центр дитячої гематології, онкології та імунології»

Федеральна державна установа «Федеральний науково-клінічний центр дитячої гематології, онкології та імунології» Федерального агентства з охорони здоров'я і соціальному розвитку висловила щиру подяку Доктору Нонні Кухіна за безоплатну допомогу в реабілітації дітей з онкогематологічними захворюваннями, а також глибоку вдячність за допомогу у відновленні здоров'я дітей, які перенесли важке захворювання.

Американська Асоціація Альтернативної Медицини

Американська Асоціація Альтернативної Медицини засвідчила, що Доктор Нонна Кухіна визнається в якості професійного члена Американської Асоціації Альтернативною Медицини і встановлює, що слід визнати її в якості експерта в галузі охорони здоров'я, як медичного практика з усіма правами, привілеями та обов'язками.

Південний Інститут природних медичних наук

Південний Інститут природних медичних наук, філія Канадського науково-дослідного інституту Альтернативних Ліків і Відкритий міжнародний університет Безкоштовних лікарських коштів, створений відповідно до Всесвітньої організацією охорони здоров'я і визнаний Організацією Об'єднаних Націй і Університетом Миру нагородив Доктора Нонну Кухіна дипломом цього установи за досягнення і визнає її як Доктора медицини в альтернативній медицині і Спеціалістом з альтернативної терапії і природних засобів, а також засвідчує, що Доктор Нонна Кухіна визнається законним членом Відкритого Міжнародного Університету по Альтернативним Лікам.

Американська Асоціація Практиків по Природним медпрепаратів

Американська Асоціація Практиків по Природним медпрепаратів засвідчила, що Міжнародна Школа «Доктор Нонни» Натурального Здоров'я визнається в якості вищого навчального закладу з усіма застосовуваними правами, привілеями та відповідальністю.

Академія природних наук

Академія природних наук нагородила Доктора Нонну Кухіна Почесним Знаком Академії «За заслуги в розвитку науки і економіки».

Мерія м. Нью-Йорк, Майкл Блумбе

Мерія м. Нью-Йорк, Майкл Блумбе привітав Доктора Нонну Кухіна і Михайла Шнеєрсона з досягненнями, яких вони досягли за останнє десятиліття і значний внесок в життя інших людей.

Лора і Джордж Буш

Лора і Джордж Буш висловили подяку Нонні Кухіна і Михайлу Шнеєрсону за прихильність та відданість справі.

Хіларі Родем Клінтон

Хіларі Родем Клінтон висловила подяку Нонні Кухіна і Михайлу Шнеєрсону за їх бачення, за підприємництво і великий внесок в життя російськомовної громади США.

Консульство єврейської громади організацій «Cojeco», Фелікс Френкель

Консульство єврейської громади організацій «Cojeco», Фелікс Френкель удостоїв високої оцінки успішну діяльність Нонни Кухіна і Михайла Шнеєрсона за професіоналізм, меценатство, серйозну матеріальну допомогу фонду лікування дітей України і Росії, хворих на рак, спонсорство культурних програм російськомовних громад Ізраїлю і Америки.

Президент передмістя Бруклін міста Нью-Йорка, Марті Марковіц

Президент передмістя Бруклін міста Нью-Йорка, Марті Марковіц висловив визнання за давню прихильність нашому району та його жителям, а також відданість своїй справі в Ізраїлі, на території колишнього Радянського Союзу і Сполучених Штатах Америки.

Асамблея Штату Нью-Йорк

Асамблея Штату Нью-Йорк висловила вдячність Нонні Кухіна і Михайлу Шнеєрсону за служіння інтересам народу і мерії Імперського Штату, участь в інвестиціях для досліджень і в розробках безлічі унікальних формул і складів, розширення науково-дослідницької діяльності і співробітництво з науково-дослідними центрами по всьому світу, за внесок в проведення в Сполучених Штатів Америки «Тижня російської спадщини», «Місія - Ізраїль» і «святкування Хануки», за численні благодійні пожертви.

Сенатор штату Нью-Йорк, Карл Крюгер

Сенатор штату Нью-Йорк, Карл Крюгер визнає лідером торгово-промислової палати штату компанію, створену Доктором Нонною Кухіна і Михайлом Шнеєрсона, а також висловлює вдячність за досягнення і внесок в економічне здоров'я і процвітання громад штату Нью-Йорк, в життя культурного розмаїття, надання суттєвої фінансової підтримки в численних благодійних починаннях.

Гостьова книга
Гостьова книга
Нонагороскоп
НонаГороскоп