050 355 52 03
044 461 97 97

Клініка Леном, Ізраїль

Клініка Леном, Ізраїль

Клініка розробляє косметичні препарати та харчові добавки для зміцнення здоров'я людини. Всі продукти, які розробляються клінікою "Леном" мають унікальний склад та володіють високою якістю.

Заснована в 1989 році доктором Нонною Кухіна, в той час, викладачем анатомії медичного факультету Тель-Авівського університету. З клінікою співпрацюють висококваліфіковані фахівці, що займаються розробкою нових препаратів і їх клінічними випробуваннями.

У 1994 році група вчених клініки "Леном", під керівництвом доктора Нонни Кухіна, почали вирощувати архей. Створена перша лінія препаратів для компанії "Dr.Nona" за унікальними формулами клініки.

У 2013 році клініка "Леном" спільно з компанією "Dr.Nona", переїжджає в новий комплекс в промисловій зоні "Канот", де за новітніми технологіями, без парабенів, випускається нова лінія косметичної продукції.

У 2017 році в результаті багаторічних досліджень, проведених вченими, були записані патенти, які зареєстровані в більшості країн світу.

Зібравши виняткову команду фахівців, клініка не зупиняє своїх наукових пошуків і постійно працює над удосконаленням наявних технологій і розробкою нових для того, аби люди мали можливість усвідомити і прийняти:

Здоровим бути необхідно і приємно!

Гостьова книга
Гостьова книга
Нонагороскоп
НонаГороскоп